yüzüklerin efendisi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yüzüklerin Efendisi İle İlgili Her Şey Oyun, Film, Diğer Forumlar...

AnasayfaAnasayfa  McKellen Bilbo cast diyor; 'Hobbit' script olasılıkla bitmiş Empty  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

McKellen Bilbo cast diyor; 'Hobbit' script olasılıkla bitmiş

YazarMesaj
The Witch King
Administrator
Administrator
The Witch King

Erkek Mesaj Sayısı : 134
İş/Hobiler : GTA Mod Yapımcısı
Lakap : Samo

McKellen Bilbo cast diyor; 'Hobbit' script olasılıkla bitmiş Empty
MesajKonu: McKellen Bilbo cast diyor; 'Hobbit' script olasılıkla bitmiş   McKellen Bilbo cast diyor; 'Hobbit' script olasılıkla bitmiş EmptyÇarş. Ağus. 11, 2010 3:35 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Bu hafta, yani bunun için komut "Hobbit" stüdyoya teslim edildiğini hala onaylanmamış bazı söylentiler duydum. Söylentiler bu ilk taslak Peter Jackson hakkında konuştum Comic-Con gösterir bir bütçe bundan inşa sahip sürecindedir. Bu doğru mu? Üzerinde banka miyim? Emin bilmiyorum, ancak bu durumda bir önsezi vardır.

Sonra Aldığımız e Ringer casus Olli-posta gece bir bütün olan we have been işitme herşeyi onaylamak gibi görünüyor ve gece LOTR tarama adresinden aşağıdaki kesinlikle bizim daha önce söylentiler kaynağı değildi. Dedi, "Şu anda bütün gece tarama de bfi IMAX, [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] lotr of diyor. Ian McKellan önceki düşüş ve o anda yeniden ortaya-hobbit Okuma ve NZ Mart geri üzere bekliyor. Maç (arently) Ayrıca onlar Bilbo'ya play & kim alıyorsanız ki önümüzdeki hafta içinde komut görmem gerektiğini bilir. Iyi 3:30 - TTT hakkında çok bye başlamak buyum! "Olli Big teşekkür ve diğer unrevealed whisperers.

Yine, bu teyit edemez ama Ian inanıyoruz. Biz komut bitmiş olduğunu düşünüyorum, stüdyo o (az ya da çok) sever, Bilbo seçildi. "Hobbit", bir Bilbo olan temel (ya da daha fazla resmen [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] etti belki) ve ön-üretime başlamış olabilir ya da olması başlamak üzere olabilir olabilir yeşil ışık olabilir! (Bunu başlamış olabilirim.) Eğer herkes daha fazla ya da farklı biliyorum, bize hemen kelime göndermek bilir!

Ne kadar çok var Bilbo kim olduğu hakkında hiçbir kelime, var olan Bilbo değildir hakkında bazı bilgiler. James McAvoy ve ısrarlı söylentiler sadece uzakta her delil rağmen gerektiği won't go. Bir yıl önce onun hakkında bile rolü ve okuyucuların konuştum hiç vardı üzerinde (veya) tüm McAvoy söylentiler raporları zaman önce yapılan kaynaklanıyor hatırlamıyorum olabilir belirtti. Başka fikirleri geri kalkınma "Hobbit ve zaten dağınık tarihine yol raporlarından adını raporlama ile olmuş medya," film.

Ayçiçeği kendi mesaj panolarında, insanların hala bu fikri onu rağmen yapışan her fırsatta debunked olmak, bu McAvoy çok genel oyunculuk, Ocak ayında başlayan meşgul olacak açıklar. He-Orta çok çalýyor olacak olan kanser romanından uyarlanan mustarip toprak karakteri, "Ben Kanser ile beraberim." Bu üretimi Ocak ayında Variety göre başlar. McAvoy kadar iyi bir aktör olarak İskoçya'nın Son Kralı "olarak," Aslan Cadı ve Dolap "ve" Atonement, "muhtemelen ABD'de 'Kanser' film çekimi ve hüner koparmak edemez oldu ve Yeni Zelanda'da Hobbit "hazırlık olmak."

McKellen iddiaları yaptığı stüdyo tarafından kabul edildikten komut doğru yakında noktası kendi bir komut olacaktı. Jackson, onun şimdi ünlü Comic-Con geek basın sohbet, yaptığı yazılı ekibi stüdyo ve uzun konferans görüşmeleri geçirmişti zaten ve film hakkında ayrıntılı bir tedavi sağlanan tüm tarafların aynı sayfada olduğunu söylemiştir. Sürece yazarlar önemli ölçüde kendi planından sapma var bir kez betiğinde, açık veya idi komut onay zaten yapıldığını veya önemli bir adım ama zemin çok oldu, stüdyo zaten beklemek biliyordu.

Muhtemelen veya bütçe üretiyoruz iyi eğer McKellen kendi el yazısı bu kadar çabuk beklediğini sürecinin ileri aşamalarında zaten bulunmaktadır.

Başka bir söylenti cephesinde, Martin Freeman, ve açık bir program olması olmasa da McAvoy olarak bilinen, aynı zamanda üretim ile bağlantılı olduğunu görünüyor. Birkaç 2009 film projeleri üzerinde çalışıyordu ama tüm tamamlanmış veya sonrası üretimde, Yeni Zelanda ve taşımak için bir en çok beklenen filmi uyarlamalar hiç birinde yer almak aktör biraz zaman bırakır. O son zamanlarda bir televizyon dizisinde Dr Watson rolü üzerinde çalıştı.

Alıntıdır..
https://lordoftherings.forumdizini.com

McKellen Bilbo cast diyor; 'Hobbit' script olasılıkla bitmiş
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» BİLBO BAGGİNS
» Elijah Wood'un Bilbo için Seçimi
» The Hobbit
» The Hobbit Kitabı
» Hobbit 3 Kısım Mı Olcak ?